Termékkód:# 1109395
GP ReCyko NiMH akkumulátor HR6 (AA) 2600mAh 2db
3738 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images



Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Magasság | 50.5 mm |
| Átmérő | 14.5 mm |
| Tölthető | 2600 mAh |
| Jótállás | 10 év |
| Feszültség | 1.2 V |
| IP védettség | 500 |
| Töltési ciklus | NiMH |
| Max. tárolási idő | Igen |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |











