Termékkód:# 1109393
GP ReCyko NiMH akkumulátor HR03 (AAA) 650mAh 2db
1738 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images



Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Magasság | 44.5 mm |
| Átmérő | 10.5 mm |
| Tölthető | 650 mAh |
| Jótállás | 10 év |
| Feszültség | 1.2 V |
| IP védettség | 500 |
| Töltési ciklus | NiMH |
| Max. tárolási idő | Igen |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |











