Termékkód:# 1079253 (VD-15559-657)
deLOHN Zoom Nyugágy kanapé
298 171 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images































Leírás
Hozz létre egy hívogató, szemet gyönyörködtető pontot a nappaliban a Zoom sorozat kényelmes kanapéágyával! A kanapé puha anyagból készült, kellemes barna/beige árnyalatban pompázik, és bájos formanyelve gyorsan a kedvenceddé teszi. A megtervezett részletek – két díván, letisztult skandináv vonalak és elegáns, fekete fém karcsú lábak – mind a komfortot és stílust szolgálják. Hívd össze a családot, vagy húzódj vissza egyedül – szánj időt a valódi pihenésre!
Ápolási tanácsok:
Ügyelj rá, hogy a bútorod ne legyen közvetlen napfényben! Használj textil impregnáló spray-t, mielőtt elkezdenéd használni, így a szennyeződések és foltok is könnyebben eltávolíthatók lesznek. Foltok esetén azonnal cselekedj: ne dörzsöld, inkább finoman itasd fel egy puha kendővel.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 154 x 80 x 260 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 55 kg |
| Teherbírás | 520 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmélység | 54 cm |
| Teljes magasság | 80 cm |
| Teljes mélység | 154 cm |
| Ülésszélesség | 250 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 260 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











