Termékkód:# 1077321 (VD-30083-165)
deLOHN Toulouse Háromszemélyes kanapé
361 569 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Nem kell kompromisszumot kötnöd a stílus és a kényelem között – a Toulouse sorozat szürke kanapéja mindkettőt kínálja neked! Ez a 2-3 személyes kanapé szinte bármely otthonba könnyedén beilleszthető, és mérete ellenére is tágas, hívogató érzetet kelt. Ennek nagy része a fantasztikus, mindkét oldalra állítható divánnak köszönhető. A szürke poliészter anyag könnyen frissen tartható a karbantartási tanácsaink segítségével, ráadásul kellemes látványt nyújt, amely könnyedén illeszkedik más enteriőrökhöz. A kromozott, vékony fém lábak elegánsan és praktikusan emelik meg a kanapét. Dobd fel egy kis színes párnával, ha vidámabb hatást szeretnél, vagy válassz stílusos árnyalatokat a minimalista hangulat megőrzéséhez. Te döntöd el, milyen hangulatot teremtesz!
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 84 x 91 x 212|115 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Fém |
| Láb színe | Króm |
| Nettó súly | 55,60 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 45,50 cm |
| Ülésmélység | 59 cm |
| Teljes magasság | 91 cm |
| Teljes mélység | 84 cm |
| Teljes vastagság | 29 cm |
| Ülésszélesség | 183 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Fém, Poliészter |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 212|115 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











