Termékkód:# 1073799 (VD-61995-108)
deLOHN Amalfi Sarokkanapé
664 693 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Fedezd fel a luxust és a kényelmet az Amalfi sarokkanapéval, ami stílusos és praktikus kiegészítője lesz otthonodnak. A poliészter huzat eleganciát sugároz gyönyörű homokszínével, miközben a puha és kellemes tapintású anyag tartósságával és könnyű tisztíthatóságával a mindennapok ideális társává válik. Az Amalfi sarokkanapé átgondolt kialakítása tökéletesen illeszkedik a modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt. Bőséges ülőfelülete és mély párnái garantálják a pihentető élményt az egész család számára – legyen szó mozizásról vagy egy csendes könyvcsoportról. A kanapé variálható kialakításának köszönhetően könnyedén igazíthatod a helyiséghez. Hagyd, hogy az Amalfi sarokkanapé legyen otthonod szíve, ahol a stílus és a funkcionalitás tökéletes harmóniában találkozik.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Homokszín |
| Méretek | 107 x 85 x 182 x 297 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Homokszín |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 109,5 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Homokszín |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 75 cm |
| Teljes magasság | 85 cm |
| Teljes mélység | 107 cm |
| Ülésszélesség | 267 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Műanyag, Poliészter |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 182 x 297 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











