Termékkód:# 1110884
UNIVERSO Egyfázisú sínhez lámpatest COB LED 12W 1440lm 6500K 292mm IP20 fekete
8363 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag, Akril |
| Lumen | 1440 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 48 mm |
| Mélység | 33 mm |
| Fényszín | Hideg fehér |
| Kapacitás | 15000 óra |
| Hosszúság | 292 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 12 W |
| LED csip típus | COB LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 38° |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Kémiai összetétel | 7500 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |
Országos házhozszállítás
Kedvező árak
Kényelmes gyors rendelés
15 éve működő vállalkozás
Hasonló termékek
Products

13 202 Ft
Beépíthető Mágneses Sarokelem fém/fekete 122x4612.5mm EXILITY (12,5mm kartonho) (TRA034CL-42.12B)
Új

53 785 Ft
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 994lm CCT fekete,sárgaréz/alu. 107x193x102mm 120fok Dimm. RADO
Új

1956 Ft
Sín Beépíthető Mágneses Végzáró elem fekete/műanyag 2,5x46x26mm TRACK EXILITY 1pár (TRA034EC-42B)
Új








