Termékkód:# 1110879
UNIVERSO Egyfázisú sínhez lámpatest COB LED 12W 1440lm 3000K 292mm IP20 fehér
8363 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag, Akril |
| Lumen | 1440 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 48 mm |
| Mélység | 33 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 15000 óra |
| Hosszúság | 292 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 12 W |
| LED csip típus | COB LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 38° |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kémiai összetétel | 7500 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











