Termékkód:# 1110826
Egyfázisú sínes lámpa 18W 1440lm 4000K IP20 fekete
6988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Lumen | 1440 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 63 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Szélesség | 170 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 18 W |
| LED csip típus | COB LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 24° |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Kémiai összetétel | 30000 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 7 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |
Országos házhozszállítás
Kedvező árak
Kényelmes gyors rendelés
15 éve működő vállalkozás
Hasonló termékek
Products

13 202 Ft
Beépíthető Mágneses Sarokelem fém/fekete 122x4612.5mm EXILITY (12,5mm kartonho) (TRA034CL-42.12B)
Új

53 785 Ft
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 994lm CCT fekete,sárgaréz/alu. 107x193x102mm 120fok Dimm. RADO
Új

1956 Ft
Sín Beépíthető Mágneses Végzáró elem fekete/műanyag 2,5x46x26mm TRACK EXILITY 1pár (TRA034EC-42B)
Új








