Termékkód:# 1109570
UNIVERSO Háromfázisú sínhez spotlámpa 30w 3250lm 3000k Ra90 38° IP20 Fehér D75x120mm 5év
28 238 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 3250 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 120 mm |
| Átmérő | D75 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 30 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 5 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











