Termékkód:# 1109157
UNIVERSO Mágneses sínbe szerelhető spot Lámpa DC:48V 14W 1190LM 4000K RA90 IP20 192x144x56mm Fekete
10 613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Lumen | 1190 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 144 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Hosszúság | 192 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 48 V |
| Teljesítmény | 14 W |
| LED csip típus | COB LED |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Kémiai összetétel | 20000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











