Termékkód:# 1109147
UNIVERSO Mágneses sínbe szerelhető L-alakú Lineáris Lámpa DC:48V 24W 1800LM 4000K RA90 IP20 312x282mm Fekete
14 988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Lumen | 1800 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Hosszúság | 312 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 48 V |
| Teljesítmény | 24 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |
Országos házhozszállítás
Kedvező árak
Kényelmes gyors rendelés
15 éve működő vállalkozás
Hasonló termékek
Products

13 202 Ft
Beépíthető Mágneses Sarokelem fém/fekete 122x4612.5mm EXILITY (12,5mm kartonho) (TRA034CL-42.12B)
Új

53 785 Ft
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 994lm CCT fekete,sárgaréz/alu. 107x193x102mm 120fok Dimm. RADO
Új

1956 Ft
Sín Beépíthető Mágneses Végzáró elem fekete/műanyag 2,5x46x26mm TRACK EXILITY 1pár (TRA034EC-42B)
Új








