Termékkód:# 1109144
UNIVERSO Mágneses sínbe szerelhető függeszték DC:48V 8W 680LM 3000K RA90 IP20 D41x270mm Fekete
10 613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Lumen | 680 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 270 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Szélesség | 41 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 48 V |
| Teljesítmény | 8 W |
| LED csip típus | COB LED |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kémiai összetétel | 20000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











