Termékkód:# 1088636
Sínes lámpa LED 12W 780lm 3000K alu.,műanyag/fekete 382x57x33mm UNITY (TR104-1-12W3K-B-DE)
19 558 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Sínes lámpa LED 12W 780lm 3000K alu.,műanyag/fekete 382x57x33mm UNITY (TR104-1-12W3K-B-DE)
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 46x382x33mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 3év |
| Lámpacsalád | Basis Rot |
| LED fényáram | 780 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 12W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |
Országos házhozszállítás
Kedvező árak
Kényelmes gyors rendelés
15 éve működő vállalkozás
Hasonló termékek
Products

13 202 Ft
Beépíthető Mágneses Sarokelem fém/fekete 122x4612.5mm EXILITY (12,5mm kartonho) (TRA034CL-42.12B)
Új

53 785 Ft
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 994lm CCT fekete,sárgaréz/alu. 107x193x102mm 120fok Dimm. RADO
Új

1956 Ft
Sín Beépíthető Mágneses Végzáró elem fekete/műanyag 2,5x46x26mm TRACK EXILITY 1pár (TRA034EC-42B)
Új








