Termékkód:# 1110227
UNIVERSO ventillátoros lámpa 80w, LED 64w 3700lm CCT, DC:16w 1060RPM ∅500 x 140mm fehér
74 875 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék a mellékelt távirányítóval is működik!
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 3700 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 140 mm |
| Átmérő | 500 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 80 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Sugárzási szög | Igen |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Napelem feltöltődési idő | 6 |











