Termékkód:# 1110224
UNIVERSO Spot lámpatest 4xGU10 Max.35w IP20 220x220x108mm Fekete/Arany
31 363 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete, Arany |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 108 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 35 W |
| Foglalat mennyiség | 4 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











