Termékkód:# 1110072
UNIVERSO Mennyezeti lámpa 24W 2350lm CCT.Kap Ra90 120° D300x24mm IP20 Famintás
14 988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images

Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Lumen | 2350 lm |
| Szín | Barna |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 24 mm |
| Átmérő | 300 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 24 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Kémiai összetétel | 15000 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











