Termékkód:# 1109984
KANLUX TOLEO DTO50-B lámpa GU10
8763 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images



Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 105 mm |
| Átmérő | 90 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 25 W |
| Foglalat mennyiség | 1 |
| Színváltoztatható | +5℃ - +25℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











