Termékkód:# 1084227
Mennyezeti lámpa LED 25W 2500lm 3000K fehér 30x400mm FUEVA 1 BEMUTATÓ DARAB VOLT!
29 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás. Elérhető a készlet erejéig. Osztrák termék, márkaneve: Eglo
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 30x400mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 2500 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 25W |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |











