Termékkód:# 1084044
Mennyezeti lámpa 11W LED 3000K 950 lm IP20 króm/fehér, áttetsző ACOLLA MEGSZŰNT
18 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Osztrák termék, márkaneve: Eglo Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás.
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 85x290mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 950 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 11W |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |











