Termékkód:# 1108059
MIBOXER RF 2.4G RGB/RGBW LED Szalaghoz távirányító 4 Zónás
6863 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék négy vezérlőegység irányítására alkalmas, a működéshez 2 db. LR03/AAA elem szükséges (nem tartalmazza!)
A termék hatóköre max. 30 m!
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 21 mm |
| Mélység | 52.5 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Feszültség | 3 V |
| Színváltoztatható | -20℃ - +60℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











