Termékkód:# 1077232 (VD-7180-102)
deLOHN Paul Nyugágy szék
100 051 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Ismerd meg Pault, az új társadat a szabadban való pihenéshez! Ez az elegáns napozóágy úgy készült, hogy a kültéri élményedet teljesen új szintre emelje. Kivételes formatervezésével és kényelmével Paul a tökéletes hely, hogy hátradőlj és élvezd a napsütést.
Egyszerű, mégis stílusos bézs színe tökéletesen illeszkedik a környezetedbe, harmonikus légkört teremtve. Ölelő kialakítása teljes ellazulást nyújt. Ha belehuppansz a puha, párnázott ülőfelületbe, hamar ráébredsz, hogy ennél jobb helyet nem is találhatnál a pihenésre.
Paul napozóágy a tökéletes bútordarab, hogy a teraszodon, erkélyeden vagy a kertben igazi nyugalom és jólét oázisát varázsold. Készen áll, hogy számtalan órán át kínáljon kényelmet és feltöltődést.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 73 x 94 x 69 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Bézs |
| Nettó súly | 8,50 kg |
| Teherbírás | 160 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Ülésmélység | 57 cm |
| Teljes magasság | 94 cm |
| Teljes mélység | 73 cm |
| Ülésszélesség | 69 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 69 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











