Termékkód:# 1073441 (VD-9782-666)
deLOHN Rambo Nyugágy szék
190 195 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A Rambo kanapé elem a tökéletes választás, ha stílusos és kényelmes, személyre szabott ülőhelyet szeretnél kialakítani. Tartós, időjárásálló olefin anyagból készült, így hosszú éveken át szolgál majd, miközben harmonikus bézs színével bármilyen környezetbe tökéletesen illeszkedik. A Rambo segítségével könnyedén összerakhatsz több modult, hogy egy teljes kanapét alkoss, amely a te igényeidhez és kültéri teredhez igazodik.
Ez az elem nemcsak kényelmes, hanem rendkívül rugalmas is – ideális arra, hogy hátradőlj és élvezd a kikapcsolódást a szabadban. Rendezd el a modulokat pontosan úgy, ahogy szeretnéd, és teremts egy olyan pihenőzónát, ami meghív a kellemes beszélgetésekre és a relaxálásra. Dőlj hátra kényelmesen, és engedd, hogy a Rambo legyen az alapja a saját, egyedi kanapédnak!
Tulajdonság
| Anyag | Olefin |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 105 x 75 x 85 cm |
| Fő anyag | Olefin |
| Fő szín | Bézs |
| Láb színe | Bézs |
| Nettó súly | 6.37 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Olefin |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Ülésmélység | 80 cm |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Teljes mélység | 105 cm |
| Ülésszélesség | 85 cm |
| Anyag összetétel | Olefin |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 85 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% olefin |











