Termékkód:# 1073439 (VD-9317-222)
deLOHN Lindos Nyugágy szék
112 928 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A Lindos egy elegáns lounge fotel, ami a stílust és a kényelmet ötvözi, hogy megteremtse a tökéletes helyet a kikapcsolódáshoz. Lekerekített háttámlájával és földszínű bézs árnyalatával a Lindos egy letisztult bútordarab, ami bárhol remekül mutat – legyen az a terasz vagy a nappali. Masszív acélváza és strapabíró poliészter kárpitja garantálja a tartósságot és az időtálló dizájnt.
A még nagyobb kényelem érdekében puha párnákat is kapsz hozzá, így igazi meghitt kuckóvá válik, ahol megpihenhetsz és feltöltődhetsz. A Lindos tökéletes egyensúlyt teremt esztétika és funkcionalitás között, ezért egyértelmű választás, ha modern, kényelmes és stílusos lounge fotelt keresel otthonodba.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 81 x 77 x 74 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Bézs |
| Nettó súly | 4,5 kg |
| Teherbírás | 160 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 31 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Teljes magasság | 77 cm |
| Teljes mélység | 81 cm |
| Ülésszélesség | 58 cm |
| Anyag összetétel | Szövet, Kötél, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 74 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











