Termékkód:# 1027454 (VD-4130-620)
deLOHN Levels Étkezőszék
59 436 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Levels – egy praktikus, fekete alumínium vázas fotel, fekete Smaster Aintwood ülő- és háttámlával. A szék egymásra rakható, így könnyen és helytakarékosan tárolhatod. Egy igazán masszív, stílusos darabról van szó, egyenes, letisztult északi formákkal, amely sok felejthetetlen nyári vacsorát fog neked ajándékozni.
Ápolási tanácsok:
Az anyag kifejezetten kültéri használatra készült, időjárásálló, ellenáll a nedvességnek és a penésznek is. Az Aintwood ezért ideális választás kültéri bútorokhoz. Védd az asztal felületét alátéttel, és kerüld a forró tárgyak közvetlen ráhelyezését, hogy elkerüld a sérüléseket.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 60 x 90 x 58 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 5,20 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Ülésmélység | 45 cm |
| Teljes magasság | 90 cm |
| Teljes mélység | 60 cm |
| Ülésszélesség | 41 cm |
| Anyag összetétel | Aintwood (műfa), Alumínium |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 60 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Aintwood (műfa) |
| Összeszerelést igényel | Nem |











