Termékkód:# 1027420 (VD-1362-022)
deLOHN Julian Étkezőszék
60 427 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images







Leírás
A Julian egy stílusos étkezőszék, apró részletekkel, amik igazán különlegessé teszik. Tartós, fekete kötélből és alumíniumvázas szerkezetből készült. Nyugodtan kombináld feketével vagy fa árnyalatokkal, és máris megtaláltad a tökéletes párost! Élvezd a nyári szabadtéri életet! A szék egymásra rakható, így könnyen tárolható.
Ápolási tanácsok:
A kötél minőségi, csavart poliészterből készül, ami könnyen tisztítható. A bútor felületkezelése 500-2000 órás időtartamra védelmet nyújt. Tisztításhoz szappanos vizet javaslunk, majd hagyd szabad levegőn megszáradni. Nehezen elérhető helyeken óvatosan használj egy kis kefét. Soha ne használj magasnyomású mosót vagy erős vegyszereket a kötél tisztításához!
Tulajdonság
| Anyag | Kötél |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 67 x 88 x 53 cm |
| Fő anyag | Kötél |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 9,50 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Teljes magasság | 88 cm |
| Teljes mélység | 67 cm |
| Ülésszélesség | 44 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Poliészter, Kötél, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 53 cm |
| Minimális mennyiség | 4 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











