Termékkód:# 1027408 (VD-1511-2038)
deLOHN Paola Étkezőszék
67 361 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images














Leírás
A Paola étkezőszék tökéletes harmóniát teremt a dekoratív fa és a stílusos fekete szín között. A színek finom kontrasztja igazán hangulatos, harmonikus légkört varázsol a kültéri térbe! Ezzel a székkel könnyedén alkothatsz bájos, hívogató kültéri környezetet. Ráadásul egymásra rakható, így praktikusan tárolható.
Gondozási tanács:
A Konstrite egy speciális műanyag, amely kifejezetten jól bírja a skandináv éghajlat viszontagságait. UV-álló, ellenáll az időjárásnak és a szélnek, így a bútorod nem fog kifakulni. Ettől függetlenül mindig érdemes a bútorokat védőfólia alatt, vagy más száraz, hűvös helyen tárolni, hogy még tovább megőrizd az élettartamukat.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 57 x 78 x 56 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 5,15 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Natúr |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ülésmélység | 45 cm |
| Teljes magasság | 78 cm |
| Teljes mélység | 57 cm |
| Ülésszélesség | 42 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Poliészter, Acél, Fonott |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 56 cm |
| Minimális mennyiség | 4 |
| Ülés anyagösszetétel | Fonott |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











