Termékkód:# 1027407 (VD-1233-076)
deLOHN Venice Étkezőszék
99 060 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images



Leírás
A fekete és a fa tökéletes párost alkot! A Venice kollekcióból származó szék stílusos és modern megjelenésével valódi különlegességgé válik. A teakfa és textil anyag tartós kombinációja minden alkalomra megbízható étkezőszéket biztosít. Párosítsd egy ínycsiklandó étkezőasztallal, és élvezd a nyári hangulatú étkezéseket.
Ápolási tanácsok:
A Textilene egy PVC-vel kezelt poliészterből készült szintetikus anyag. Vízálló és UV-védelemmel ellátott, hogy ellenálljon a napfény kifakulásának. Tisztítását érdemes havonta egyszer elvégezni, nedves ruhával töröld át, majd töröld szárazra.
Tulajdonság
| Anyag | Textilén |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 60 x 85 x 61 cm |
| Fő anyag | Textilén |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Akác |
| Láb színe | Natúr |
| Nettó súly | 12,80 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Textilén |
| Ülésmagasság | 44,70 cm |
| Ülésmélység | 51 cm |
| Teljes magasság | 85 cm |
| Teljes mélység | 60 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Textilén |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 61 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Textilén |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% textilén |











