Termékkód:# 1027321 (VD-5710-089)
deLOHN Wembley Étkezőszék
89 154 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images









Leírás
Idén nyáron teremts egy igazán megnyugtató látványt a teraszon ezzel a Wembley sorozatból származó étkező székkel! Stílusos kialakítása és ízléses szürke árnyalata modern, letisztult hatást kelt. Ez a szék igazi klasszikus, ami szinte minden otthonban otthonra talál. Magas karfáival kényelmesen lehet ülni az asztal mellett – ülj le nyugodtan, és élvezd a finom falatokat a szabadban!
Ápolási tanácsok:
A Konstrite egy műanyag alapanyag, ami tökéletesen bírja a skandináv éghajlat kihívásait. UV-álló, így ellenáll az időjárás viszontagságainak és a szélnek. Az UV-állóságnak köszönhetően a bútor nem fakul ki, de mindenképp ajánljuk, hogy bútorvédő huzat alatt, vagy száraz, hűvös helyen tárold, hogy hosszabb ideig megőrizhesd a szépségét és tartósságát.
Tulajdonság
| Anyag | Fonott |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 66 x 94 x 62 cm |
| Fő anyag | Fonott |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Acél, Fonott |
| Láb színe | Szürke |
| Nettó súly | 6,50 kg |
| Teherbírás | 160 kg |
| Ülés színe | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Ülésmélység | 49 cm |
| Teljes magasság | 94 cm |
| Teljes mélység | 66 cm |
| Ülésszélesség | 53 cm |
| Anyag összetétel | Szálas anyag, Habszivacs, Poliészter, Acél, Fonott |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 62 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Fonott |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











