Termékkód:# 1027317 (VD-4230-400)
deLOHN Levels Étkezőszék
59 436 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Alkoss egy modern figyelemfelkeltőt a Levels-szel, egy praktikus fotellel, amely fehér alumíniumból készült, szürke ülő- és háttámlával Smaster Aintwood anyagból. A szék egymásra rakható, így könnyedén tárolhatod. Egy masszív, stílusos darabot kapsz, amely letisztult, északi vonalaival sok csodás nyári vacsorához társ lesz.
Ápolási tanácsok:
Az anyag kifejezetten kültéri használatra készült, időjárásálló, ellenáll a nedvességnek és a penésznek is. Az Aintwood így ideális választás kerti bútorokhoz. Védd az asztalt alátéttel, és kerüld, hogy forró tárgyakat közvetlenül a felületre helyezz!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 60 x 90 x 58 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 5,20 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülés színe | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Ülésmélység | 45 cm |
| Teljes magasság | 90 cm |
| Teljes mélység | 60 cm |
| Ülésszélesség | 41 cm |
| Anyag összetétel | Aintwood (műfa), Alumínium, Habszivacs |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 58 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Aintwood (műfa) |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











