Termékkód:# 1027035 (VD-6102-003)
deLOHN Calapan Nyugágy szék
97 079 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Egy lounge fotel, ami modern dizájnjával azonnal levesz a lábadról! A Calapan egyszerre letisztult és trendi, díszített háttámlájával és ülőfelületével, melyeket bézs és barna mintás műrattan borít, míg kerete természetes színű alumíniumból készült. Állítsd egyedül stílusikonként, vagy tedd a lounge szett mellé, hogy a télikertben egy igazán luxus látványosságot kapj!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Barna |
| Méretek | 69 x 77 x 56 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Barna |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Barna |
| Nettó súly | 3,30 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Ülés színe | Bézs, Fekete, Barna |
| Kárpit anyaga | Fonott |
| Ülésmagasság | 41 cm |
| Ülésmélység | 46 cm |
| Teljes magasság | 77 cm |
| Teljes mélység | 69 cm |
| Ülésszélesség | 52 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Fonott |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 56 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Fonott |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% fonott |











