Termékkód:# 1026927 (VD-7174-103)
deLOHN Òbidos Kávéházi szék
72 314 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Ha szereted az időtlen eleganciát és az egyszerűséget, az Óbidos kávés szék a tökéletes választás számodra. Klasszikus formája és letisztult stílusa könnyedén feldobja a kültéri környezeted hangulatát. Ez a remek szék világos barna alumíniumból készült, és mindent kínál, amire csak szükséged lehet egy kényelmes és stílusos kinti élményhez.
Az Óbidos kávés szék nem csupán egy ízléses kiegészítő a kertedbe, teraszodra vagy kávézódba – időjárásálló kialakítása révén az idő viszontagságainak és a szélnek is könnyedén ellenáll. Ezért megbízható társad lesz bármilyen körülmények között.
Ülj le az Óbidos kávés székbe, és élvezd a pihenés és a közös kinti pillanatok meghitt hangulatát. Ez a szék egy otthonos, időtlen atmoszférát teremt, ami még különlegesebbé varázsolja a kültéri élményeidet.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 67 x 94 x 63 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 6 kg |
| Teherbírás | 130 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Ülésmélység | 47 cm |
| Teljes magasság | 94 cm |
| Teljes mélység | 67 cm |
| Ülésszélesség | 49 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 63 cm |
| Minimális mennyiség | 4 |
| Összeszerelést igényel | Nem |











