Termékkód:# 1073818 (VD-GR24349)
deLOHN Lumpur, Copacabana Étkezőgarnitúra
535 915 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images
































Leírás
Fedezd fel az otthonodhoz tökéletes étkezőgarnitúrát a Lumpur asztallal és a Copacabana székekkel! A 120 cm átmérőjű Lumpur asztal bőséges helyet kínál a családi vacsorákhoz és baráti összejövetelekhez. Fenntartható akácfából készült, így természetes hangulatot varázsol az étkeződbe vagy a teraszodra.
A Copacabana székek modern dizájnjukkal és masszív, megbízható alumínium vázukkal tökéletesen kiegészítik a Lumpur asztalt. A székek fekete színe elegáns csavart visz az étkeződbe, és remekül harmonizál az asztal meleg, természetes fa árnyalatával.
Ez az étkezőgarnitúra négy kényelmes széket tartalmaz, amelyek ideálisak családi vacsorákhoz és baráti összejövetelekhez egyaránt. Legyen szó mindennapi étkezésekről vagy különleges alkalmakról, a Lumpur és Copacabana garnitúra meghitt hangulatot és stílusos megjelenést kölcsönöz otthonodnak.
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Szék magasság | 88 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Szék fő anyaga | Textilén |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Akác |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Szék szélesség | 56,50 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 120 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Natúr |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Alumínium, Textilén |
| Asztal anyagösszetétel | Akác |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 75 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 40,50 cm |











