Termékkód:# 1073488 (VD-9784-000)
deLOHN Catania Kanapé garnitúra
356 616 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A Catania lounge szett az, ami a teraszodat elegáns és trendi oázissá varázsolja. A készlet két kényelmes fotelből, egy tágas kanapéból és egy stílusos asztalból áll – mindezeket úgy tervezték, hogy egyszerre szolgálják a dizájnt és a kényelmet. A letisztult fekete acélváznak és a puha bézs párnáknak köszönhetően kifinomult kontraszt jön létre, ami modern hangulatot csempész a szabadba.
Az asztal fekete üveglapja masszív acélvázon pihen, így exkluzív és strapabíró felületet biztosít a kinti kávézáshoz vagy étkezéshez. A Catania tökéletes választás, ha egy stílusos, hívogató lounge szettet keresel, ami magas kényelmet és trendi megjelenést kínál – egy teljes körű hely a pihentető pillanatokhoz és a baráti összejövetelekhez a szabad levegőn.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méretek | Table:135x70x67Chair:69x65x66Sofa:69x179x66 cm |
| Fő szín | Bézs |
| Láb színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| 1. asztal hossz | 135 cm |
| Szék magasság | 66 cm |
| Szék mélység | 69 cm |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Bézs |
| Asztal fő anyaga | Acél |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Kanapé magasság | 66 cm |
| Kanapé mélység | 69 cm |
| Szék szélesség | 65 cm |
| Kanapé fő anyaga | Acél |
| Kanapé fő színe | Bézs |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 67 cm |
| Kanapé szélesség | 179 cm |
| Szék teljes színe | Bézs, Fekete |
| Asztal teljes színe | Fekete, Bézs |
| 1. asztal szélesség | 70 cm |
| Kanapé teljes színe | Fekete, Bézs |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Poliészter, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | Üveg, Acél |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Kanapé anyagösszetétel | Acél, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 128 cm |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 63 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 67 cm |











