Termékkód:# 1073460 (VD-9802-222)
deLOHN Mazzaro Kanapé garnitúra
307 086 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A Mazzaro tökéletes kanapé szett, ha elegáns és hívogató hangulatot szeretnél varázsolni a teraszodra. Ez a stílusos összeállítás egy tágas kanapéból, két kényelmes fotelből és egy praktikus, téglalap alakú asztalból áll – minden, amire szükséged van a baráti beszélgetésekhez és a pihentető szabadtéri pillanatokhoz. A masszív, bézs színű acélváznak és a puha, gondosan megtervezett, hozzáillő poliészter párnáknak köszönhetően a Mazzaro nemcsak minőséget, hanem tartós kényelmet is nyújt.
A harmonikus bézs árnyalat tökéletesen illeszkedik bármilyen kültéri környezetbe, kifinomult és nyugodt hangulatot teremtve. A Mazzaro letisztult formavilága miatt akár egy kisebb erkélyre, akár egy nagyobb teraszra is ideális választás. Az arányos méretek és az egyszerű vonalak könnyen variálhatóvá teszik, így bármilyen térbe luxus érzetet csempész. Válaszd a Mazzarót, ha egy időtálló, funkcionális kanapé szettben gondolkodsz, amely a teraszodat stílusos pihenő- és társalgóhelyszínné varázsolja!
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méretek | Table:90x52x45Chair:80x65x80Sofa:80x120x80 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| 1. asztal hossz | 90 cm |
| Szék magasság | 80 cm |
| Szék mélység | 80 cm |
| Asztallap anyaga | Acél |
| Asztallap színe | Bézs |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Bézs |
| Asztal fő anyaga | Acél |
| Asztal fő színe | Bézs |
| Kanapé magasság | 80 cm |
| Kanapé mélység | 80 cm |
| Szék szélesség | 65 cm |
| Kanapé fő anyaga | Acél |
| Kanapé fő színe | Bézs |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 45 cm |
| Kanapé szélesség | 120 cm |
| Szék teljes színe | Bézs |
| Asztal teljes színe | Bézs |
| 1. asztal szélesség | 52 cm |
| Kanapé teljes színe | Bézs |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Poliészter, Acél, Fonott |
| Asztal anyagösszetétel | Acél |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Kanapé anyagösszetétel | Acél, Fonott, Szövet, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 83 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 46 cm |











