Termékkód:# 1027245 (VD-4071-620)
deLOHN Denver Téglalap alakú étkezőasztal
142 646 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images







Leírás
Denver – egy stílusos, téglalap alakú étkezőasztal, örökzöld színekben, ami minden alkalomhoz illik! Az asztallap fekete, strapabíró aintwood anyagból készült, az asztalláb pedig masszív alumíniumból. Állítsd fel a teraszon vagy a télikertben, és élvezzétek együtt a nyári étkezéseket. Pár kényelmes étkezőszékkel kombinálva pedig egy igazán komfortos étkezőgarnitúrát kapsz, ahol órákat tölthetsz el nyugodtan!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 120 x 70 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 14 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 120 cm |
| Asztallap anyaga | Aintwood (műfa) |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Aintwood (műfa), Alumínium |
| Teljes szélesség | 70 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











