Termékkód:# 1111754
WISDOM fényfüzér hideg fényű 230LED 10db csillag 4x1m átlátszó kábellel Max Cs. 4db 8 fun. IP44
13 113 Ft
15 488 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images

Leírás
A termékből összesen max. 4-et ajánlott összetoldani!
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Átlátszó |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 1000 mm |
| Fényszín | Hideg fehér |
| Szélesség | 4000 mm |
| Feszültség | 230 V |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |











