Termékkód:# 1111618
WISDOM fényfüzér meleg+rózsaszín fényű 180LED 9m zöld kábellel 8 fun. IP44
4988 Ft
8613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A használathoz 31V-os adapter szükséges!
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Zöld |
| Foglalat | Beépített LED |
| Fényszín | Meleg fehér, Rózsaszín |
| Szélesség | 9000 mm |
| Feszültség | 31 V |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |











