Termékkód:# 1111616
WISDOM fényfüzér meleg+rózsaszín fényű 100LED 5m zöld kábellel 8 fun. IP44
3613 Ft
5363 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A használathoz 31V-os adapter szükséges!
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Zöld |
| Foglalat | Beépített LED |
| Fényszín | Meleg fehér, Rózsaszín |
| Szélesség | 5000 mm |
| Feszültség | 31 V |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |











