Termékkód:# 1111611
WISDOM fényfüzér meleg fényű 300LED 3x3m átlátszó kábellel 8 fun. IP44
16 738 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images

Leírás
A használathoz 31V-os adapter szükséges!
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Átlátszó |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 3000 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Szélesség | 3000 mm |
| Feszültség | 31 V |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |











