Termékkód:# 1027270 (VD-18046-660)
deLOHN Boom Fotel
144 628 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images













Leírás
Mi is lehet egy bútordarab álmod, ha nem ez a stílusos, modern karosszék elegáns, fehér kárpittal? A Boom Inger sorozat kényelmes fotelje hihetetlenül meleg és hívogató hangulatot varázsol otthonodba, és garantáltan meghosszabbítja a pihentető idődet. Az időtlen dizájn letisztult, észak-európai formákkal és vékony, fekete fém lábakkal rendelkezik, amelyek praktikus magasságot biztosítanak. A karosszék klasszikus megjelenése könnyen illeszthető bármilyen enteriőrbe, és biztosan egy luxus, figyelemfelkeltő darabbá válik otthonodban!
Poliészter szövet tippek:
Ügyelj rá, hogy a bútor ne legyen közvetlen napsütésnek kitéve. Használj textil sprayt a kárpit impregnálásához még a használat előtt, így a szennyeződések és foltok könnyebben eltávolíthatók lesznek később. Foltokat azonnal távolíts el, ne dörzsöld, inkább finoman itasd fel egy kendővel.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 90 x 88 x 110 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Fehér |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 22 kg |
| Teherbírás | 130 kg |
| Ülés színe | Fehér |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Ülésmélység | 52 cm |
| Teljes magasság | 88 cm |
| Teljes mélység | 90 cm |
| Ülésszélesség | 88 cm |
| Anyag összetétel | Szálas anyag, Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 110 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











