Termékkód:# 1027001 (VD-30017-100)
deLOHN Taranto Fotel
171 374 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Üdv itthon, egy kényelmes fotelben, amibe azonnal bele akarsz süppedni, hogy élvezd a megérdemelt pihenést! Ez a barna Taranto fotel extra kényelemért könnyen dönthető, és praktikus lábtámasszal rendelkezik, ami lehetővé teszi a fekvő pozíciót. A barna poliészter huzat díszvarrással van ellátva az ülőrészén, ami kiemeli a puha párnákat, és meghitt, kényelmes pillanatokra hív. A masszív kialakítás stabil, megbízható benyomást kelt. A Taranto tökéletes választás, ha egy hosszú nap után csak egy kis lazításra vágysz. Helyezd el olvasósarokban egyedül, vagy párosítsd hozzá illő kanapéval – garantáltan otthonos, hívogató hangulatot teremtesz a nappalidban!
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Barna |
| Méretek | 96 x 102 x 96 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Barna |
| Láb anyaga | Fém |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 30,5 kg |
| Teherbírás | 130 kg |
| Ülés színe | Barna |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 53 cm |
| Teljes magasság | 102 cm |
| Teljes mélység | 96 cm |
| Ülésszélesség | 44 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Fém, Poliészter |
| Teljes szélesség | 96 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











