Termékkód:# 1017362
Fali lámpa - Italux Restenza - IT-WL-2439-1-COP /KIFUTÓ!!/
15 435 Ft
- Házhozszállítás
- 4500 Ft
Images

Leírás
A lengyel márka az alacsony-közép árkategóriában kínál klasszikus és modern stílusú világítási megoldásokat.Kiváló választás azok számára, akik minőségi lámpákat keresnek otthonuk vagy irodájuk számára, legyen szó LED technológiáról, állólámpákról vagy spot világításról. Ezekkel a termékekkel könnyen teremthető harmonikus és meghitt atmoszféra, miközben a modern világítástechnika előnyeit is élvezhetjük.
Széles kínálatukkal minden igényt kielégítenek, legyen szó otthoni vagy üzleti használatról, biztosítva ezzel, hogy mindenki megtalálja a számára tökéletes világítást.
Ha a keresett termék éppen nincs a központi raktárunkban, a szállítás általában 2-3 hét alatt megoldott, így biztosítva, hogy minél előbb élvezhesse az egyedi világítási megoldásokat.
Tulajdonság
| Anyaga | acél-aluminium |
| Színe | réz |
| Család | Restenza |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 2 év általános garancia |
| Gyártó | Italux |
| Magasság | 12 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Váz színe | réz |
| Búra színe | réz |
| IP védettség | IP 20 |
| Teljesítmény | 40W |
| Foglalatok száma | 1 |
| Fényforrást tartalmaz? | nem |











