Termékkód:# 1017309
Fali lámpa - Italux Nemo - IT-SP.7348-02A-WH
38 529 Ft
- Házhozszállítás
- 4500 Ft
Images

Leírás
A lengyel márka az alacsony-közép árkategóriában kínál klasszikus és modern stílusú világítási megoldásokat.Kiváló választás azok számára, akik minőségi lámpákat keresnek otthonuk vagy irodájuk számára, legyen szó LED technológiáról, állólámpákról vagy spot világításról. Ezekkel a termékekkel könnyen teremthető harmonikus és meghitt atmoszféra, miközben a modern világítástechnika előnyeit is élvezhetjük.
Széles kínálatukkal minden igényt kielégítenek, legyen szó otthoni vagy üzleti használatról, biztosítva ezzel, hogy mindenki megtalálja a számára tökéletes világítást.
Ha a keresett termék éppen nincs a központi raktárunkban, a szállítás általában 2-3 hét alatt megoldott, így biztosítva, hogy minél előbb élvezhesse az egyedi világítási megoldásokat.
Tulajdonság
| Anyaga | acél-akril-aluminium |
| Színe | fém |
| Család | Nemo |
| Garancia | 5 év általános garancia |
| Gyártó | Italux |
| Magasság | 11 cm |
| Átmérő | 15 cm |
| Fényáram | 750 Lm |
| Dimmelhető | nem dimmelhető |
| Váz színe | fehér |
| Búra színe | fém |
| IP védettség | IP 20 |
| Teljesítmény | 9W |
| Foglalatok száma | integrált |
| Színhőmérséklet | 3000K |
| Fényforrást tartalmaz? | igen |











