Termékkód:# 1027467 (VD-15021-894)
deLOHN Arrow Étkezőszék
36 652 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images


Leírás
Fotel fekete porszórt fém vázzal, lábakkal és integrált kartámaszokkal. A lekerekített háttámla és ülőrész fekete, virágmintás, párnázott poliészterből készült. Egy kis összeszerelést igényel.
Hozz létre igazán figyelemfelkeltő pontot a színes Arrow szériás étkezőszékekkel! Ez az étkezőszék fekete porszórt fém lábakkal és integrált kartámaszokkal rendelkezik, stílusos, ívelt háttámlával. A háttámla és az ülőrész párnázott, fekete virágmintás poliészterből készült, ami egyedi hangulatot kölcsönöz az otthonodnak. Összeszerelést igényel.
Ápolási tanácsok:
A foltokat azonnal távolítsd el, ne dörzsöld, inkább óvatosan itasd fel egy kendővel. Ha a foltok nem jönnek ki, próbálj ki egy folttisztítót, amit először egy kevésbé látható részen tesztelj. Ajánlott a nagyobb bútorokat évente legalább háromszor vegytisztíttatni.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter bársony |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 61 x 79 x 58 cm |
| Fő anyag | Poliészter bársony |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 6 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 61 cm |
| Ülésszélesség | 47 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 58 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |











