Termékkód:# 1027461 (VD-15351-550)
deLOHN Arctic Étkezőszék
36 652 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images


Leírás
Az Arctic egyszerre praktikus és stílusos! Egy letisztult, modern étkezőszék, enyhén lekerekített háttámlával és ülőkével, bézs színben, teljes egészében műanyagból, fekete porfestett fém lábakkal. Párosítsd kedvedre valamelyik finom dizájnú étkezőasztalunkkal, és teremts kellemes hangulatot a nap bármely étkezéséhez. Az összeszerelés könnyű.
Ápolási tanács:
A műanyag kifejezetten hálás anyag, könnyen tisztítható. Használj nedves rongyot és enyhe tisztítószert a takarításhoz.
Ápolási tanács:
A műanyag kifejezetten hálás anyag, könnyen tisztítható. Használj nedves rongyot és enyhe tisztítószert a takarításhoz.
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 48 x 82 x 49 cm |
| Fő anyag | Műanyag |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 4,70 kg |
| Teherbírás | 130 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Teljes magasság | 82 cm |
| Teljes mélység | 48 cm |
| Ülésszélesség | 49 cm |
| Anyag összetétel | Műanyag, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 49 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Műanyag |
| Összeszerelést igényel | Igen |











