Termékkód:# 1027315 (VD-19902-818)
deLOHN Polar Étkezőszék
22 784 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images







Leírás
A Polar széria étkezőszéke egyszerre praktikus és tartós! A fekete porfestett fém lábak és a fekete, íves, tál formájú, teljesen öntött műanyag háttámla és ülőlap könnyen tisztán tartható, így mindig friss és rendezett marad az étkeződ. Egészítsd ki egy hangulatos étkezőasztallal, és élvezd a kellemes étkezéseket! Az összeszerelés egyszerű.
Ápolási tanács:
A műanyag egy hálás anyag, könnyen letörölhető és tisztítható. Használj nedves rongyot és enyhe tisztítószert a tisztításhoz.
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 53 x 83 x 45 cm |
| Fő anyag | Műanyag |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 3,55 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ülésmélység | 39 cm |
| Teljes magasság | 83 cm |
| Teljes mélység | 53 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Anyag összetétel | Műanyag, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 45 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Műanyag |
| Összeszerelést igényel | Igen |











