Termékkód:# 1081034 (VD-GR24253)
deLOHN Windu, Piazza Téglalap alakú étkezőgarnitúra
319 964 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Egyszerű, modern és időtálló! A Piazza étkezőasztallal és a Windu székekkel egy klasszikus étkezőgarnitúrát kapsz, ami szinte minden otthonba tökéletesen illik!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| 1. asztal hossz | 180 cm |
| Szék magasság | 94 cm |
| Szék mélység | 49 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Polyester Linen |
| Szék fő színe | Világosszürke |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 43 cm |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Világosszürke, Natúr |
| Asztal teljes színe | Natúr, Fehér |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Polyester Linen, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 76 cm |











