Termékkód:# 1076564 (VD-GR19567)
deLOHN Plaza, Velvet Kör alakú étkezőgarnitúra
210 007 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Plaza – modern és letisztult étkezőasztal, itt a Velvet sorozat étkezőszékeivel együtt. Alkoss egy otthonos, rendezett teret, ahol bőven van hely a finom falatoknak és a jó társaságnak!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fehér |
| Méretek | Table: ⌀100 Chair: 55x78x50 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 77 cm |
| Szék mélység | 57 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fehér |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fehér |
| Szék szélesség | 50 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 100 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Fehér |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 70 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 70 cm |











