Termékkód:# 1076276 (VD-GR846)
deLOHN Dipp, Velvet Kör alakú étkezőgarnitúra
233 782 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images



Leírás
Kis, letisztult étkezőszett semleges színekben: ízléses asztalunk a Velvet étkezőszékekkel együtt. Egy olyan összeállítás, ami szinte bármely otthonba illik, és meghitt, otthonos hangulatot teremt.
Tulajdonság
| Anyag | Furnér |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: ⌀115 Chair: 57x76, 5x50 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 77 cm |
| Szék mélység | 57 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Poros rózsaszín |
| Asztal fő anyaga | Furnér |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 50 cm |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 115 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Poros rózsaszín, Arany |
| Asztal teljes színe | Fekete, Arany |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Bentwood, Szálas anyag, Habszivacs, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 79,50 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 79,50 cm |











