Termékkód:# 1075882 (VD-GR20237)
deLOHN Marina, Velvet Téglalap alakú étkezőgarnitúra
355 625 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images





Leírás
Egy előre összeállított étkezőgarnitúra választása egyszerre trendi és praktikus! Itt a Marina étkezőasztalunkat párosítottuk a luxus Velvet székekkel. Hagyd, hogy otthonod szíve az új, figyelemfelkeltő étkezőgarnitúrád stílusát tükrözze!
Tulajdonság
| Anyag | Papírlaminátum |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x180x90 Chair: 57x76, 5x50 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| 1. asztal hossz | 180 cm |
| Szék magasság | 77 cm |
| Szék mélység | 55 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Papírlaminátum |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Szürke |
| Asztal fő anyaga | Papírlaminátum |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 50 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Arany, Szürke |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Bentwood, Szálas anyag, Habszivacs, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Papírlaminátum, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 168 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 76 cm |











